Yılın Mimar Sinanları Ödülleri Sahiplerini Buldu, Törene Gülşen’in Kıyafeti Damga Vurdu

Yılın Mimar Sinanları Ödülleri Sahiplerini Buldu, Törene Gülşen’in Kıyafeti Damga Vurdu

Yılın Mimar Sinanları Ödülleri Sahiplerini Buldu, Törene Gülşen’in Kıyafeti Damga Vurdu

Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesi tarafından düzenlenen Yılın Mimar Sinanları Ödül Töreni önceki gün yapıldı.Liseli öğrencilerin belirlediği müzik, sinema, TV, tiyatro, gazete ve internet alanlarındaki başarılı isimlerin ödüllendirildiği geceyi Yelda Kırçuval sundu.

Tören, okul kurucusu Murat Özteke’nin yaptığı konuşmayla başladı. Yaklaşın bin kişinin katıldığı törene megastar Tarkan damga vurdu. Okulun, “O Ses Türkiye” yarışmasında büyük başarı kazanan ismi Aziz Kiraz & Burhan Çatılı’nın “Şıkıdım” şarkısını seslendirmesinin hemen ardından sahneye çıkan Tarkan’a Onur Ödülü verildi.

“İşte Benim Stilim”, Moda programı dalında ödül kazandı. Ödülü programın sunucusu Öykü Serter ile jüri üyeleri Ivana Sert, Kemal Doğulu ve Uğurkan Erez birlikte aldı. Uğurkan Erez, “İlk defa bir liseden ödül alıyorum. Kadıköy Ticaret Lisesi’nde İngilizce hocalığı yaptım, Gülben Ergen de orada okuyordu o sırada” dedi.

Çocuk oyuncu dalında ödül, “Anne” dizisinin minik yıldızı Beren Gökyıldız’ın oldu.

Tiyatro dalında ödül sunulan Zihni Göktay dakikalarca ayakta alkışlandı. Usta tiyatrocu, teşekkür konuşmasında şunları söyledi: “İBB Şehir Tiyatroları’dır burada bu ödülü almama sebep olan. Tiyatromla gurur duyuyorum. 80 milyondan en fazla 4 bin sanatçı çıkarabildi bu ülke. Kimse çocuğunun sanatçı olmasını engellemesin.

Eypio, “Günah Benim” şarkısıyla müzik kategorisinde ödül kazandı.

Müzik dalında ödül kazanan Derya Uluğ, gecede “Canavar” ve “Okyanus” şarkılarını söyledi.

Gülşen, güneş gözlüğü ve beyaz kostümüyle gecenin en dikkat çeken ismi oldu…

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yandex.Metrica