Vicdansız Baba Çocuğunu Çöp Kamyonuna Attı

Vicdansız Baba Çocuğunu Çöp Kamyonuna Attı

4 yaşındaki kızını dövüp çöp kamyonuna attı!

Adana’da bir baba, annesine gitmek için ağlayan 4 yaşındaki kızını önce dövdü sonra da sokakta gördüğü presli çöp kamyonuna atarak öldürmek istedi.

Adana Yüreğir’de  yaşayan E.K. (23) ile M.C.A. (25) 4 yıl önce evlendi. Bu evliliklerinden İ.S.A. (4) adlı çocukları oldu.

Ancak iddiaya göre  M.C.A. eşine şiddet uyguladığı için E.K. kızı 5 aylıkken evlendikten 1.5 yıl sonra boşandı.

Boşandıktan sonra genç kadın özel güvenlik elamanı olarak iş bularak kızına da bakmaya başladı.Mahkeme de çocuğun velayetini annesine verdi.

‘BENİM BABAM YOK MU, BABAMI ÖZLEDİM’ DEYİNCE…

İ.S.A. önceki gün annesine “Benim babam yok mu ben babamı özledim, onun yanına gitmek istiyorum herkesin babası var” dedi.

kızını çöpe atana cani babaAnne bu duruma üzülerek boşandığı eşini arayıp “Kızın seni istiyor, seni özlemiş sana getireceğim”diyerek İ.S.A’yı babasının yanına götürdü.

Minik İ.S.A. babasıyla hasret gidermeye başladı ancak baba eski eşi gittikten sonra kızını yengesine emanet ederek evden ayrıldı.

Babasının kendisiyle ilgilenmemesi üzerine küçük kız dün öğlen saatlerinde “Annemi istiyorum” diyerek ağladı.

İddiaya göre M.C.A susturamadığı kızını dövmeye başladı. Bunun üzerine küçük kız evden sokağa kaçtı.

Acımasız baba sokakta yakaladığı kızın dövmeye devam etti. Bu sırada bölgeden geçen belediyeye bağlı temizlik görevlileri olayı görerek müdahale ederek polisi aradı.

Polisin M.C.A’yı alarak karakola götürdü. Cani babanın 3 ayrı dolandırıcılık suçundan 1 yıl 3 ay kesinleşmiş hapis cezasının olduğu ortaya çıktı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yandex.Metrica