UEFA Avrua Ligi Kuralar Çekildi; Galatasaray’ın Rakibi Belli Oldu

UEFA Avrua Ligi Kuralar Çekildi; Galatasaray’ın Rakibi Belli Oldu

UEFA Avrua Ligi Kuralar Çekildi; Galatasaray’ın Rakibi Belli Oldu

Galatasaray’ın, UEFA Avrupa Ligi 2. ön eleme turundaki rakibi İsveç’in Östersunds takımı oldu.

UEFA Avrupa Ligi’nde 2017-18 sezonu ilk iki ön eleme turu kura çekimi yapıldı. Galatasaray’ın, 2. ön eleme turundaki rakibi İsveç’in Östersunds takımı oldu. İlk maç 13 Temmuz’da deplasmanda, rövanş 20  Temmuz’da İstanbul’da oynanacak.

İŞTE 2. TUR EŞLEŞMELERİ:

NK Domzale (Slovenya)-Flora Tallinn (Estonya) galibi
Dinamo Brest (Belarus)
Bala Town (Galler) – Vaduz (Liechtenstein) galibi
Irtysh (Kazakistan) – Donav-Ruse (Bulgaristan) galibi
Fola Esch (Lüksemburg) – Milsami Orhei (Moldavya)

Östersunds (İsveç) – Galatasaray (Türkiye)

UEFA Avrupa Ligi birinci ön eleme turu eşleşmeleri (Maçlar 29 Haziran ve 6 Temmuz tarihlerinde oynanacak):

Maccabi Tel-Aviv (İsrail) – Tiran (Arnavutluk)
Kairat Almaata (Kazakistan) – Atlantas (Litvanya)
Beitar Jerusalem (İsrail) – Vasas (Macaristan)
Ordabasy (Kazakistan) – Siroki Brijeg (Bosna Hersek)
Kızılyıldız (Sırbistan) – Floriana (Malta)
Valletta (Malta) – Folgore (San Marino)
Ventspils (Letonya) – Valur Reykjavík (İzlanda)
St Johnstone (İskoçya) – Trakai (Litvanya)
Odd (Norveç) – Ballymena United (K.İrlanda)
Shakhtyor Soligorsk (Belarus) – Sūduva (Litvanya)
Mladost Lucani (Sırbistan) – İnter Bakı (Azerbaycan)
Chikhura Sachkhere (Gürcistan) – Altach (Avusturya)
Fola Esch (Lüksemburg) – Milsami Orhei (Moldavya)
Partizani (Arnavutluk) – Botev Plovdiv (Bulgaristan)
UE Santa Coloma (Andorra) – Osijek (Hırvatistan)
Zaria Balti (Moldavya) – FK Sarajevo (Bosna Hersek)
Bala Town (Galler) – Vaduz (Lichtenstein)
VPS Vaasa (Finlandiya) – Olimpija Ljubljana (Slovenya)
Connah’s Quay Nomads (Galler) – HJK Helsinki (Finlandiya)
SJK Seinäjoki (Finlandiya) – KR Reykjavík (İzlanda)
Shirak (Ermenistan) – Gorica (Slovenya)
Zirä (Azerbaycan) – Differdange (Lüksemburg)
Vojvodina (Sırbistan) – Ruzomberok (Slovakya)
Slovan Bratislava (Slovakya) – Pyunik (Ermenistan)
Rabotnicki (Makedonya) – Tre Penne (San Marino)
Rangers (İskoçya) – Progres Niederkorn (Lüksemburg)
Domzale (Slovenya) – Flora Tallinn (Estonya)
Crusaders (K.İrlanda) v Liepaja (Letonya)
Nõmme Kalju (Estonya) – B36 Torshavn (Faroe)
Levadia Tallinn (Estonya) – Cork City (İrlanda)
Dacia Chisinau (Moldavya) – Shkëndija (Makedonya)
Levski Sofya (Bulgaristan) v Sutjeska (Karadağ)
Irtysh Pavlodar (Kazakistan) – Dunav Ruse (Bulgaristan)
Jagiellonia Białystok (Polonya) – Dinamo Batum (Gürcistan)
Zeljeznicar (Bosna Hersek) – Zeta (Karadağ)
AEK Larnaca (G.Kıbrıs) – Lincoln (Cebelitarık)
Midtjylland (Danimarka) – Derry City (İrlanda)
Dinamo Minsk (Belarus) – NSI Runavík (Faroe)
Ferencvaros (Macaristan) – Jelgava (Letonya)
Lyngby (Danimarka) – Bangor City (Galler)
Trencín (Slovakya) – Torpedo Kutaisi (Gürcistan)
Lech Poznan (Polonya) – Pelister (Makedonya)
Mladost Podgorica (Karadağ) – Gandzasar-Kapan (Ermenistan)
Videoton (Macaristan) v Balzan (Malta)
AEL Limassol (G.Kıbrıs) v St Joseph’s (Cebelitarık)
Skënderbeu (Arnavutluk) – Sant Julià (Andorra)
Haugesund (Norveç) – Coleraine (K.İrlanda)
Stjarnan (İzlanda) – Shamrock Rovers (İrlanda)
IFK Norrköping (İsveç) – Priştina (Kosova)
AIK (İsveç) – KÍ Klaksvík (Faroe)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yandex.Metrica