Türk Arabesk Müziğin Efsane İsmi İbrahim Erkal Ameliyattan Çıktı

Türk Arabesk Müziğin Efsane İsmi İbrahim Erkal Ameliyattan Çıktı

Türk Arabesk Müziğin Efsane İsmi İbrahim Erkal Ameliyattan Çıktı

Posta’nın haberin göre; İbrahim Erkal Maltepe’deki evinin otoparkında baygın halde bulunarak hastaneye kaldırıldı. İbrahim Erkal’ın sağlık durumuyla ilgili hastaneden açıklama geldi: Son derece ciddi beyin kanamasının olduğu saptandı. Derin koma durumunda olan hastamız, ameliyata alındı. Son gelen haberlere göre İbrahim Erkal ameliyattan çıktı.

İbrahim Erkal, Maltepe Başıbüyük’te bulunan evinin otoparkında baygın halde bulundu. Sitenin güvenlik görevlisi tarafından fark edilen Erkal, durumun sağlık ve polis ekiplerine bildirilmesinin ardından Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Yapılan ilk müdahalenin ardından İbrahim Erkal, yoğun bakıma alındı.

KULAĞININ ARKASINDA YIRTIK VAR

Haberi alan alan Erkal’ın yakınları hastaneye akın etti. Erkal’ın durumunun ciddiyetini koruduğu tedavisinin devam ettiği öğrenildi. Baygın halde bulunan İbrahim Erkal’ın sağ arka kulağının altında bir de yırtık olduğu tespit edildi.

BAŞKA HASTANEYE KALDIRILDI

İbrahim Erkal, Kartal Dr. Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ndeki ilk müdahalenin ardından uyutularak Beşiktaş Ulus’taki Liv Hospital’a kaldırıldı.

HASTANEDEN İLK AÇIKLAMA! ”SON DERECE CİDDİ”

 Erkal’ın sağlık durumuyla ilgili olarak hastaneden yazılı açıklama yapıldı. Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

”Beyin kanaması ön tanısı ile Liv Hospital’a getirilen evinin otoparkında düşmüş olarak bulunan değerli sanatçı İbrahim Erkal’ın yapılan tetkikler sonucunda son derece ciddi beyin kanamasının olduğu saptanmış olup hastamız derin koma durumundadır. Yoğun tıbbi destek tedavisi alan hastamız ameliyata alınmıştır.”

AMELİYATTAN ÇIKTI!

Saat 11.00’de ameliyata alınan .İbrahim Erkal‘ın Facebook hesabından yapılan açıklamada ”Sevgili dostlar İbrahim Erkal ameliyattan çıktı. Doktorlar tarafından kanama olan bölgenin temizlendiğini ve 72 saatin önemli olduğu bildirildi. Dualarımızı eksik etmeyelim inşallah.” denildi.

”DUA BEKLİYORUZ”

Duymayan Kalmasın programına telefonla bağlanan İbrahim Erkal’ın iş ortağı Feyzullah Çelebi,sanatçının sağlık durumunu anlattı:

“Saat 01.00’de siteye giriş yapmış. Güvenlik görevlisi beni aradı. Ben 02.30’da oradaydım. 1-1,5 saat otoparkta kalmış. Doktorlar beyin kanaması geçirdiğini söylüyorlar. Rabbimden şifa diliyoruz. Dostlarından dua bekliyoruz. Allah’tan ümit kesilmez diyoruz. Zaman zaman yüksek tansiyon rahatsızlığı yaşıyordu. Eşi, çocukları ve ailesi de hastanede. “

“DURUMU ÇOK KRİTİK”

Duymayan Kalmasın programına telefonla bağlanan Erkal’ın kuzeni Hilmi Şahin “İbrahim’in durumu çok kritik. Arkadaşlarıyla akşam yemeğinde buluştu. Yemek sonrası eve gidiyor. Otoparkta 45 dakika sonra baygın halde bulunuyor. Yüksek tansiyon hastasıydı. Beyin kanamasının nedeni yüksek tansiyon. Başka hiçbir rahatsızlığı yoktu. 14 yıl sonra baba oldu. Çok heyecanlıydı” dedi.

ERKAL’I O GECE EVE GETİREN VALENİN İFADESİ ALINDI

Bu arada, İbrahim Erkal´ı olay gecesi evine getiren valenin polis tarafından ifadesi alındı. Maltepe İlçe Emniyet Müdürlüğü’nde, ‘bilgi sahibi’ olarak  ifadesi alınan vale, İbrahim Erkal’ı, yemek yemek için geldiği restorandan evine kadar bıraktığını anlattı. Vale, “İbrahim Abi, yemekten sonra kalktı. Onu kendi aracıyla evine kadar bıraktım. Otoparka arabasını park ettikten sonra bana gidebileceğimi söyledi. Onu evinin kapısına kadar götürmeyi teklif ettim, ancak kabul etmedi. Bana gidebileceğimi söyledi. Ben de oradan ayrılıp, çalıştığım iş yerine döndüm” dedi.

İbrahim Erkal ve çocukları

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yandex.Metrica