THY Kar Yağışı Nedeniyle 34 Seferini İptal Etti

THY Kar Yağışı Nedeniyle 34 Seferini İptal Etti

THY Kar Yağışı Nedeniyle 34 Seferini İptal Etti

Meteoroloji, İstanbul için bir kez daha uyarı yaptı. Kar yağışının bu akşam başlaması çarşamba gününe kadar aralıklarla devam etmesi bekleniyor. Meteoroloji’nin açıkladığı verilere göre İstanbul’da kar yağışı bu akşam saat 20:00’de başlayacak. THY, beklenen yoğun kar yağışı nedeniyle 34 seferini iptal etti

THY 34 Seferini İptal Etii

THY Basın Müşavirliğinden yapılan açıklamaya göre, yarın Atatürk ve Sabiha Gökçen havalimanlarında yaşanması beklenen kar yağışı, buzlanma ve kuvvetli rüzgar gibi meteorolojik hadiseler nedeniyle iç ve dış hatta 34 seferini iptal etti.

Açıklamada, yolcuların seyahatlerinden önce uçuşlarıyla ilgili son durumu “www.thy.com” adresinden veya “444 0 849” numaralı çağrı merkezinden öğrenmeleri istendi. Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ), 7-8 Ocak’ta beklenen olumsuz meteorolojik şartlar sebebiyle Atatürk Havalimanı’ndaki seferlerin yüzde 30 oranında azaltıldığını bildirdi.

İptal Edilen Sefer Sayısı 192’ye Yükseldi

THY Basın Müşavirliğinden yapılan açıklamaya göre, yarın Atatürk ve Sabiha Gökçen havalimanlarında yaşanması beklenen kar yağışı, buzlanma ve kuvvetli rüzgar gibi meteorolojik hadiseler nedeniyle iç ve dış hatta 192 seferini iptal etti.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yandex.Metrica