Semih Öztürk’ün Segilisi Kurretülayn ve Acun Ilıcalı Instagramda Tartıştı

Semih Öztürk’ün Segilisi Kurretülayn ve Acun Ilıcalı Instagramda Tartıştı

Acun Ilıcalı Survivor’da sakatlanan Semih Öztürk için kendisine sitem dolu mesaj yazan Kurretülayn Matur‘a sosyal medyadan yanıt verdi.

TVAktuel.com ÖZEL- Survivor 2016’nın Pazar akşamı yayınlanan bölümünde Semih Öztürk ödül oyunu sırasında şok bir sakatlık yaşadı. Havuzdaki oyun sırasında düşen ve parmağı kırılan Semih Öztürk, doktor tarafından ambulansla hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.

Semih Öztürk’ün Ütopya’da birlikte yarıştığı sevgilisi Kurretülayn Matur ise Semih’in sakatlığından sonra Acun Ilıcalı’ya sosyal medya üzerinden bir mesaj yazdı. Ailesi ve kendisinin Semih’in sağlık durumunu merak ettiğini yazan Kurretülayn Matur sitem dolu ifadelerle Ilıcalı’yı eleştirdi. Acun Ilıcalı ise Kurretülayn’a anında cevap yazarak ailesinin bilgilendirildiğini açıkladı ve “Survivor yarışmacılarımız ile ilgili yaşanan kritik durumlar en yakın aile bireylerine haber verilmektedir, arkadaşlarına değil. Babasına haber verildi. Görüldüğü gibi parmağı kırık. Hayati bir tehlikesi yok. Sende tüm sevenleri gibi bekleyebilirsen seviniriz” dedi.

Acun Ilıcalının Kurretülayna verdiği cevap

Kurretülayn Matur'un Acun Ilıcalı'ya yazdığı mesaj

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yandex.Metrica