Özgecan Gürel Game Of Thrones Dizisinde mi Oynayacak

Özgecan Gürel Game Of Thrones Dizisinde mi Oynayacak

Özge Gürel Game Of Thrones dizisinin 7. sezonunda hangi karakteri oynayacak?

 Sibel Kekilli, Tamer Hassan ve Onur Can Çaylı derken bir Türk daha ‘Game Of Thrones’ dizisinde yer alacak. 

Game of Thrones (Taht Oyunları) dizisi, önceki gün 6. sezonun son bölümüyle ekranlara geldi. Dizinin Türk hayranları, dış basında yer alan sürpriz bir haberle heyecan yaşadı. İddiaya göre oyuncuÖzge Gürel, 7. sezonda diziye dahil olacak.

Dizinin başkahramanı Jon Snow’un annesi Lyanna Stark’ın doğum sırasında öldüğü sezon finali sonrasında pek çok internet sitesinde karakterin 7. sezonda flashbacklerle dizide yer alacağı veStark‘a Türk oyuncu Özge Gürel‘in hayat vereceği konuşuldu.

Takvim’in haberine göre, dizinin başkahramanı Jon Snow’un annesi Lyanna Stark’ın doğum sırasında öldüğü sezon finali sonrasında pek çok internet sitesinde karakterin 7. sezonda flashbacklerle dizide yer alacağı ve Stark’a Türk oyuncu Özge Gürel’in hayat vereceği konuşuluyor.

Bahsi geçen haber aslında Reddit sitesinde bir iddia olarak ortaya atıldı. Burada kullanıcılar belli başlıklar altında görüşlerini paylaşıyor ya da teorilere yer veriyor. Bunlardan bir tanesi de altıncı sezon finalinde Lyanna Stark karakterini göreceğimiz teorisiydi. Üstelik hikaye akışı için önemli olan bu ismi Özge Gürel’in canlandıracağı iddia ediliyordu. Bu haberin doğru olmadığı varsayıldı ve paylaşıldığı zaman pek ilgi görmedi. Ardından The Winds of the Winter bölümünde bahsi geçen sahne yer aldı. Lyanna Stark karakterini Aisling Franciosi canlandırıyordu. Doğal olarak iddialar yalanlanmış oldu. (Ranini)

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yandex.Metrica