No: 309 dizisi 29 Haziran Çarşamba Reytinglerin Zirvesinde

No: 309 dizisi 29 Haziran Çarşamba Reytinglerin Zirvesinde

Başrollerinde Furkan Palalı ve Demet Özdemir’in rol aldığı No: 309 dizisi Totalde zirvedeki yerini kimselere bırakmadı. Dizinin gece yayınlanan tekrar bölümü bile Total’de 4. sırada yer aldı. Ab grubunda da başarılı olan No: 309 dizisi burada da 2.likte yer aldı.

Yine sezonun iddialı olan yapımlarından Seviyor Sevmiyor dizisi de Total grubunda ki 2.liği Ab grubunda ki 1.liği ile oldukça başarılı bir gün geçirdi. Dizinin reytinglerde ki yerini bu sezon koruyacağını düşünüyorum. Hatta ilerleyen haftalarda Total grubunda da liderliğe yükselirse şaşırmamak gerekli.

Aşk Laftan Anlamaz bu iki yapımın biraz arkasında kaldı. Totalde 6. olan yapım Ab grubunda ise tekrar bölümüyle 4. sırada yer aldı. Güneşin Kızları dizisi ile büyük çıkış yakalayan güzel oyuncu Hande Erçel’in başrolünde oynadığı dizinin diğer iki diziye göre arka planda kalmasının ana sebebi bize göre Burak Deniz’in seyirci tarafından baş rol olarak benimsenmeyişi. Bana göre Burak Deniz’in baş rol olarak seçilmesi büyük hata… Ayrıca bu ikiliye yardımcılık yapan diğer yan rollerinde pek etkili ve samimi gelmediği gerçeğini göz önünde bulundurmak gerek.

Kısa bir örnek verecek olursak biz dün akşam Seviyor Sevmiyor başlayana kadar No: 309’u izledik, ardından Seviyor Sevmiyor’la ikisini önemli detaylar kaçırmadan dönüşümlü izlerken, Aşk Laftan Anlamaz’ı tekrar bölümünde ise yarım gözle izledik…

Evet yaz sezonunda izleyeceğimiz bu 3 dizinin kıyasıya rekabeti bütün bir sezon boyunca sürecek gibi.

29 Haziran Çarşamba Total grubu reyting sonuçları

29 Haziran Çarşamba Total grubu reyting sonuçları

29 Haziran Çarşamba Ab grubu reyting sonuçları

29 Haziran Çarşamba Ab grubu reyting sonuçları

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yandex.Metrica