Künye

Künye

Logo

İmtiyaz Sahibi /  Grantee

Hamit SIKIK
[ hamit@bugunneleroldu.com ] Hızlı İletişim

Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chief

Erol SIKIK  / [ erol@bugunneleroldu.com ]

Haber Editörleri / Editors

Nalan AKKAŞ / [ nalan@bugunneleroldu.com ]
Sibel KARAPINAR / [ sibel@bugunneleroldu.com ]
Abdullah ÇOBAN / [ abdullah@bugunneleroldu.com ]

Spor Editörü / Sports Editor

Osman ULUDERE / [ osman@bugunneleroldu.com ]

Gece Editörü / Night Shift Editor

Pehlül ÇOPUR / [ pehlul@bugunneleroldu.com ]

Hukuk Danışmanları / Jurisconsult

Ersin KAMALI

Halkla İlişkiler / Public Relations

Göksun KÜLAH /  [ goksun@bugunneleroldu.com ]

Mali Müşavir / financial advisor

Mehmet ASLANBABA

Reklam / Advertise

Aysun ÖZGÜL / [ reklam@bugunneleroldu.com ]

İletişim / Contact

info@bugunneleroldu.com

Yazılım / Software

Safir Tema  – WordPress 4.5.2

Yer Sağlayıcı / Location Provider

Kebir Host İnternet Hizmetleri

Adres / Address
Mithatpaşa Mahallesi 58086 Sokak no 4 kat 2
Seyhan /ADANA
Türkiye

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
bugunneleroldu.com  harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Yandex.Metrica