Kısmetse Olur Cansel Çördük Hamile mi?

Kısmetse Olur Cansel Çördük Hamile mi?

Kısmetse Olur Cansel Çördük Hamile mi?

Kısmetse Olur evindeki Cansel Çördük ve Eser West ile ilgili son iddia bomba etkisi yarattı. İddiaya göre Cansel Çördük birlikte olduğu Eser’den hamile kaldı.

Kısmetse Olur‘da gelin adayı Cansel Çördük hakkında hamile söylentisi çıktı. Eser West ise pazartesi günü yayına çıkmayınca ‘Eser’e ne oldu nerede’ soruları ortaya atıldı. Peki Cansel hamile mi Eser geri döndü mü?

Kısmetse Olur evinin gelin adaylarından Cansel Çördük ile damat adayı Eser Westdışarda birlikte yaşıyorlar. Çift hakkında daha önce aynı eve taşındıkları iddiası gündeme gelmişti. Cansel ve Eser hakkındaki yeni iddia ise olay yarattı.

Dedikodulara göre Cansel Çördük 6 haftalık hamile. Eser ve Cansel önce bebeği aldırmayı düşünmüşler. Sonrasında ise yarışmanın bitmesine az kaldığı için bu düşüncelerinden vazgeçmişler. Cansel Çördük‘ün hamile olarak Kısmetse Olur evinde yarışmaya devam ettiği söyleniyor. Cansel Çördük hamile iddiaları ile ilgili doğrudan bir yalanlama yayınlamadı.

Fan sitelerinde dolaylı yoldan iddialarla ilgili dava açtığı duyuruldu. Eser West pazar günü eleme gecesinde fenalaşmış ve yayını terk etmişti. Pazartesi günü yayınlanan Kısmetse Olur programına da çıkmayınca ‘Eser West‘e ne oldu’ sorusu gündeme geldi. Eser Westsalı günü yayına döndü ancak bir açıklama yapmadı.

Eser West CAnsel Çördük fotoğrafları

Cansel Çördük Eser West fotoğrafları

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yandex.Metrica