Kısmetse Olur Büyük Finali Cansel ve Eser Kazanmış

Kısmetse Olur Büyük Finali Cansel ve Eser Kazanmış

Kanal D ekranında yayınlanan sevilen yarışma programı Kısmetse Olur’da büyük şok yaşanıyor. Yarın akşam halk oylaması ile ekrana gelecek olan Kısmetse Olur’da kazanan çift şimdiden belli oldu. Cansel ve Eser çifti Kısmetse Olur finalinde kazanan oldu. İşte Kısmetse Olur hakkında merak edilen tüm detaylar…

Kısmetse Olur yarışması final yapıyor. Büyük ödülün 700 bin liralık ev olduğu Kısmetse Olur’u kazanan isim sızdı. Kısmetse Olur birincisi Cansel Çördük ve Eser West çifti oldu.

Kısmetse Olur’daki final oylaması 27 Haziran 2016 pazartesi günü tamamlandı. SMS oylamasına çıkan çiftler şunlar oldu;

KISMETSE OLUR BİRİNCİSİ CANSEL-ESER

kismetse olur birincisi kim oldu kim kazandiKısmetse Olur SMS oylaması sonuçlarına göre birinci olan çift Cansel Çördük ve Eser West oldu. İkinciliği Nur Erkoç ve Batuhan Cimilli alırken Hazal ve Emre sonunculuk şoku yaşadı.

EVLENMEYE HAZIR DEĞİLLER

Kısmetse Olur birincileri kadar evlenme kararı alanlar da şaşırtıcı oldu. Yarışmayı birinci ve ikinci tamamlayan çift evlenmeye hazır olmadıklarını söyleyerek nikah masasına oturmadılar.

Nur Erkoç sevgili olduğu Batuhan Cimilli ile evlenmeye hazır olmadığını açıkladı. Şaşırtıcı olan ise Cansel Çördük’ün de Eser West ile evlenmek istememesi oldu.

EMRE VE HAZAL’IN NİKAHI KIYILDI

Emre ve Hazal evlenmek istediklerini söyleyince evden nikah kıyarak ayrılan çift sadece onlar oldu. Hazem (Hazal /Emre) çiftinin düğün masrafları Kısmetse Olur yapımı tarafından karşılanacak.

KISMETSE OLUR BÜYÜK ÖDÜLÜ

Kısmetse Olur yarışmasındaki büyük ödül bir evdi. Evin değerinin ise 700 bin lira olduğu söyleniyor. Büyük ödülü kazanan Cansel ve Eser oldu. Evlenmeyen çiftin evi nasıl paylaşacakları merak konusu. Kısmetse Olur finali İstanbul’da yapılacak.

KISMETSE OLUR YENİ YARIŞMACILARI

Kısmetse Olur yeni yayın döneminde yine ekranda olacak. 5 haftalık bir aranın ardından yarışma yeni yarışmacılarla yola devam edecek. Şimdiden bazı isimlere teklif gittiği söyleniyor.

Eski yarışmacılar Kısmetse Olur’un yeni sezonunda olmayacak. Kısmetse Olur’un yeni yayın döneminde birincilik ödülü ve kuralları da değişti.

EVLENİRLERSE EVİ ALABİLECEKLER

Bundan sonra birinci olan çift evlilik kararı aldıkları taktirde ev, düğün ve para ödülü kazanacaklar. Evlenme kararı almazlarsa sadece para ödülünü alabilecek. Bu durumda evdeki diğer çiftlere sorulacak. Evlenme kararı alan başka çift ya da çiftler olursa düğün yapılacak ama diğer ödüllerden yararlanamayacak.

Kaynak: gazetevatan.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yandex.Metrica