Kısmetse Olur Ayça Beğen Sevgilisiyle Çok Mesut

Kısmetse Olur Ayça Beğen Sevgilisiyle Çok Mesut

Kısmetse Olur evinin en gözde gelin adayıydı. Emre Ubeyli ile yaşadıkları aşkla büyük bir hayran kitlesi oluşturdular. 

Yarışmanın tartışmasız en gözde ikilisi konumundaydılar. Ayça ve Emre’yi temsil eden AYEM adlı gruplar kuruldu. yüzbinlerce fan sayısına ulaştılar. Instagramda Yarım milyonu aşan takipçileri oldu. Her şey çok iyi gidiyordu. Ta ki Ayça dışarıda eski nişanlısı Halil ile görüntülenene kadar.

Ayça Beğen önceleri bu iddiaları reddetti. Ama artık o büyük aşkın üstünde kara bulutlar dolaşmaya başladı. Emre Ubeyli Ayça Beğen ikilisi birbirlerinden ayrıldılar. Ayça Beğen evden iki kez elenip geri döndü. 

Bu kez Batuhan Cimilli ile yeni bir aşka yelken açmıştı Ayça Beğen. Ancak Batuhan Cimilli Ayça’nın dışarıda Emre Atik’le birlikte olduğunu bir şekilde öğrenmişti. Bunun akabinde Emre Atik Kısmetse Olur evine geldi ve aşık olduğunu söyleyip Ayça Beğen’e ilanı aşkta bulundu.

Emre Atik’in iddiasına göre Ayça ona aşık olduğundan habersizdi. Bu ilanı aşk zamanlaması itibariyle Ayça Beğen’in aldatma dedikoduları çıktığı anda oldu. Haliyle de söylentiyi romantizm kılıfına sokma girişimi olarak yorumlandı. 

İşte bütün bu olanın bitenin ardından Ayça Ekin Beğen sevgilisi Emre Atik ile birlikteliğinin tadını çıkarmaya başladı ve olduça mutlu görünüyorlar…

 

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yandex.Metrica