Kemal Doğulu Hastaneden Taburcu Edildi

Kemal Doğulu Hastaneden Taburcu Edildi

15 Haziran tarihinden beri yoğun bakımda tutulan ve üç gün önce hastaneden taburcu edilen Kemal Doğulu kardeşi Kadir Doğulu ve sevenleriyle sağ salim kavuştu.

Kadir Doğulu, ağabeyi Kemal Doğulu’yla kavuşmasının sevincini sosyal medya hesabından sevenleriyle paylaştı. Oyuncu, fotoğrafın altına şu çarpıcı satırları yazdı:

“Herkese Merhaba! Taksim Acıbadem Hastanesi çalışanlarına teşekkür ederek başlamak istiyorum. Baş Hekim Doç. Dr. Tamer Karşıdağ’a , yoğun bakım servisinden Prof. Dr. Özkan Akıncı ve Dr. Taner Ljama’ya, hastane işletmesinden sorumlu sevgili Emre Akkaya’ya ve tüm hastane çalışanlarına tüm ailem adına sonsuz teşekkürler… Zor ve kritik günleri atlatırken Kemal’e çok iyi baktılar. Bizim ile çok ilgilendiler! Abimi taburcu ettik. Artık çok daha iyi. Ama kendine iyi bakması gerekiyor. O yüzden bir süre burda olamayacak sizlere selamı var. Ve tabi ki dualarını eksik etmeyen herkese çok ama çok teşekkür ederim. Allah sizden razı olsun…Çok şey yazıldı çizildi saçma sapan gerçeklerle uzaktan yakından ilgisi olmayan… Üzüldük ailecek canımız ile uğraşırken.. Abim iyi ya unuttuk hepsini… Şükürler olsun! Gelip ziyaret eden gelemeyip arayan mesaj atan yanımızda olduğunu hissettiren herkese tekrar teşekkürler… (Hastanenin kapısına kadar gelip ailemi görmeden şov yapıp giden akbabaları da unutmadım sizi allaha havale ediyorum)Sevgi ve sağlık ile kalın.”

Kemal Doğulu Hastaneden Taburcu Edildi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yandex.Metrica