Hayatımın Aşkı 7. Bölümde Yaşananlar ve Fotoğraflar

Hayatımın Aşkı 7. Bölümde Yaşananlar ve Fotoğraflar

Kanal  D’nin sevilen dizisi Hayatımın Aşkı 7. Bölümü yine heyecanlı ve romantik anlara sahne oldu…

Ajans 237’den ayrılan Demir, Gökçe’yle birlikte yeni bir ofis arayışına ve aynı zamanda yeni müşteri arayışına girişti.

Duru ise hiç dur durak bilmeden Demir’e olan öfkesini kusmaya devam etti. Önce Demir’in ajanstan uzaklaşmasına sebep olan Duru sonra da Demir’in anlaştığı müşterisine daha düşük bir teklif sunarak müşterisini elinden aldı. Bu durumu anlayan Demir kılıçları çekti ve ikili arasında büyük bir savaş başlamış oldu.

Demir ve Gökçe yeni bir ofis kiraladı ve ev tuttu. İkili arasında ki yakınlaşma hızlandı. Demir tuttukları ofisi boyarken Gökçe’yi çağırdı. Gökçe için romantik ve güzel mini bir sofra hazırladı. Gökçenin Demir’e olan hayranlığı giderek artıyor.

Duru’nun Demir ve ailesi ile arasında ki sorun ortaya çıktı. 15 yaşındayken bir çocuğa aşık olan ve ailesinin onun karşısında durması sonucunda Amerika’ya gönderilen Duru ailesini hiç bir zaman affetmedi.

Duru sadece Demir’le uğraşmıyordu. Aynı zamanda Kaan’ın oturduğu evi satın alan Duru Kaan’ın evine yerleşti. Kaan bu durumdan hoşnut değil. İlk gece eve gelmedi. Bakalım iki eski sevgilinin arasında ki sorunlar nereye kadar gidecek.

Hikmet’in hastalık oyunu, Gökçe’nin Hikmet’in evinden çıkarken kapıyı açık unutması sonucu ortaya çıktı. Rezzan’ın tepkisi sert oldu. Aldıkları evlilik kararı iptal oldu bir de üstüne Rezzan Yonca’nın evine giderek Hikmet’e acı çektirmeye karar verdi.

Bartu ramazan davulculuğu yaptığı mahalle dışında diğer mahallelerden de para toplayınca davulcuların hedefi oldu. Yerine bir gece Sema davulcu olarak davul çaldı. Ama Bartu’nun sonu kötü oldu…

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yandex.Metrica