Gani Müjde’den MS Hastalığına Dikkat Çekmek İçin Dizi

Gani Müjde’den MS Hastalığına Dikkat Çekmek İçin Dizi

Gani Müjde’den MS Hastalığına Dikkat Çekmek İçin Dizi 

Melek ile Serhat dizisi oyuncuları, yayın tarihi ve kanalı.. Melek ile Serhat dizisinde kimler oynuyor konusu nedir?

Ünlü yapımcı ve yönetmen Gani Müjde bu defa MS hastalığına dikkat çekecek olan 5 bölümlükMelek ile Serhat dizisini ekrana sürmeye hazırlanıyor. Başrollerinde Engin Hepileri ve Aslı Tandoğan’ın yer aldığı bir Gani Müjde dizisi olan Melek ile Serhat çok yakında izleyici karşısına çıkacak.

Türkiye MS Derneği ve ünlü yönetmen Gani Müjde, MS (Multipl Skleroz) hastalığını anlatmak için dizi projesi hazırladı.

MS hastalığının daha iyi anlaşılmasını hedefleyen 5 bölümlük ‘Melek ile Serhat’ dizisi çok yakında seyirciyle buluşacak. ‘Melek ile Serhat’ta başrolleri ünlü oyuncular Aslı Tandoğan ve Engin Hepileri paylaşıyor.

Ünlü yönetmen Gani Müjde, MS’lilerin hikayelerinden ilham alarak senaryo ekibiyle birlikte yazdığı ve yönetmenliğini gerçekleştirdiği diziyle MS hastalığı hakkında farkındalık yaratmak ve MS’lilere sosyal yaşamda destek vermek üzere Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdi. MS hastalığını bir aşk hikayesi çerçevesinde anlatan “Melek ile Serhat”, senaryosunun bütününde bir hastalığa dikkat çeken Türkiye’deki ilk dizi olma özelliğini taşıyor.

Türkiye’de yaklaşık 40 bin kişiyi etkileyen MS hastalığıyla ilgili toplumda bilinen yanlışlara dikkat çekerek hastalıkla ilgili doğru bilgileri Gani Müjde’nin mizahi diliyle aktarmayı hedefleyen, ünlü oyuncular Aslı Tandoğan ve Engin Hepileri’nin başrollerini paylaştığı “Melek ile Serhat” dizisinde, MS hastalığı tesadüflerle gelişen esprili bir aşk hikâyesi çerçevesinde anlatılıyor.

Dizide ayrıca Ferdi Alver, Aybike Turan, Özlem Çakar, Buğra Özmüldür, Merve Polat, Ömer Köse ve Alişan Özkan oyunculuklarıyla farklı karakterlere hayat veriyor. Aynı zamanda Türkiye MS Derneği Başkanı olan tiyatro sanatçısı Ayşen İnci de dizide rol alıyor. Diziye konuk oyuncu olarak destek veren ünlü isimler arasında ise Emre Kınay, Önder Açıkbaş, Serap Matyaş, Ömer Duran ve Yasemin Hadivent yer alıyor.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yandex.Metrica