Ekranların Sevilen İsimlerinden Kuşum Aydın Kimsenin Bilmediği Bir Evlilik Yapmış

Ekranların Sevilen İsimlerinden Kuşum Aydın Kimsenin Bilmediği Bir Evlilik Yapmış

Ekranların Sevilen İsimlerinden Kuşum Aydın Kimsenin Bilmediği Bir Evlilik Yapmış

Kuşum Aydın’ın yıllardır gizlediği eşini gördünüz mü?

‘Kuşum Aydın’ın (Muharrem Aydın Uğurlular), daha önce evlendiğini, hatta 20’li yaşlarının başındayken İsviçreli sevgilisini hamile bıraktığını biliyor muydunuz?

 

Posta’nın haberine göre; Evliliği hakkında konuşmayan ve konu açıldığında kapatmaya çalışan Aydın, ilk evliliğini ile 2008’de Almanya’da yaptı. Çiftin evlilikleri 2013 yılında da sona erdi. 

Kuşum Aydın kiminle evlendi (eşi kim) Tülay Çakır

Babasının o dönem kanser olduğunu ve torun sevmek istediğini söylemesi üzerine çok etkilenen Aydın, Tülay Çakır ile ani evlilik kararı almış. O dönem babası kanser hastası olduğu için düğün dernek olmadan sessizce Tülay Çakır ile nikâh defterine imzayı atmış.

 
 

 

Verdiği bir röportajda beş yıllık bir birlikteliğin ardından evlendiğini belirten Kuşum Aydın, ”Neden gizlice evlendin?” sorusuna ise şu yanıtı vermişti:

 
 

 

”Benim aşk hayatımla kimse ilgilenmedi. Bazı şeylerimi çok güzel kamufle edebiliyorum. Mesela anneannem Allah rahmet eylesin televizyonda röportajı yapılmış bir kişi olmasına rağmen anneannemin de, babamın da cenazesini saklayabildim basından. Bir takım şeyleri saklıyorum.

 
 

 

Ben gece hayatını çok seven, gezen biri değilim. Hayatımda hiç içki içmedim. Onun için gezdiğim, dağıttığım ortamlar da olmadı. Bunlarla da ilgilenmediler. Zaten her sabah televizyondaydım.”

 
 

 

Babasının kanser hastası olduğunu ifade eden Aydın, ”Bir gün bana ‘Bize torun yerine kedi sevdiriyorsun’ dedi. Ben de madem birlikteyiz evlenelim o zaman, babam da mutlu olsun dedim. Ama göremedi” diyerek yıllar önceki evliliğini anlatmıştı.

 
 
AYDIN'IN ÇOCUĞU VAR MI?

AYDIN’IN ÇOCUĞU VAR MI?

Aydın’ın evliliğinin yanı sıra en çok merak edilenlerinden biri de ‘Çocuğu var mı?’ sorusu. Hakkında yıllarca bir kızı olduğu ve onu sakladığı iddia edilen Aydın bu konuya şu sözlerle net bir yanıt vermişti:

 
 

 

”Çocuğum yok. Olma ihtimali var ama bilmiyorum” diyen Aydın, ”Ben 21-22 yaşlarındayken İsviçreli bir kız arkadaşım vardı. Kalabalık bir grupta ‘Ben hamile kaldım” diyerek başından geçen bir olayı anlatmıştı.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yandex.Metrica