Doksanlar Çocukluğunun Atari Efsanesi Geri Dönüyor

Doksanlar Çocukluğunun Atari Efsanesi Geri Dönüyor

Doksanlar Çocukluğunun Atari Efsanesi Geri Dönüyor

 
Video oyun dünyasının özellikle 2. Konsol neslinde kahramanı olan Atari geri dönüyor. Bu sefer çok yenilikçi bir konsol ile karşı karşıyayız.

Uzun zamandan sonra kendi donanımı ile oyun dünyasına dönüş yapacak olan Atari, bir konsol yerine giyilebilir cihaz sunmayı tercih etmiş gibi gözüküyor. Şirket, yayımladığı tanıtımlar ile bileğe takılan bir oyun aygıtına işaret ediyor.

GameBand huzurlarınızda

GameBand adı verilen ürünün, yeni bir Teknoloji olduğu ve oyunculara klasik Atari oyunlarını tamamen yeni bir şekilde oynama olanağı sunacağı ifade ediliyor. Ürünün resmi çıkışını ise 1 Şubat tarihinde yapması planlanıyor.
Daha önce sunulan GameBand ürünü ise Atari tarafından ne geleceği konusunda fikir sahibi olmamızı sağlıyor.

Minecraft GameBand adlı ürün, oyunun portatif bir sürümünü ve mod başlatıcılarını barındırıyordu. Oyunu oynamak içinse bu ürünü Mac, Windows ve Linux bilgisayarlara bağlayabiliyordunuz. Ek olarak ürün mesajlar ve animasyonlar gösteren küçük bir LED ekrana sahipti.

Atari GameBand’ın da benzer bir tak oyna sistem sunması beklenirken, ürünü yine herhangi bir bilgisayara taktığınızda klasik Atari oyunlarına erişim mümkün olabilir. Tüm detayları ise 1 Şubat günü öğreneceğiz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yandex.Metrica