Ciciş Kardeşler, Bahar Candan’ın Özel Videosunu Paylaştı

Ciciş Kardeşler, Bahar Candan’ın Özel Videosunu Paylaştı

içbir sanatsal başarıları olmadığı halde popüler kültür figürlerine dönüşen sosyal medya fenomenleri Candan ve Ciciş Kardeşler arasında bel altı savaş başladı. Esra-Ceyda Ersoy ikilisi, bir açıklamalarında kendilerini hedef alan Candan Kardeşler’in üzeri çıplak erkeklerle görüldüğü videolarını yayınladı. Paylaşım sosyal medyada şok etkisi yaratırken, vatandaşların büyük tepkisini çekti

Sanatçı, oyuncu, tiyatrocu, yazar, şarkıcı olmadığı halde bazı medya ve sosyal paylaşım ağları sayesinde ünlenen popüler kültür figürleri Ciciş Kardeşler ve Candan Kardeşler, şimdi de aralarında başlayan rekabetle gündemde.

Geçtiğimiz günlerde bir açıklamasında “Biz Ciciş Kardeşler miyiz” diyerek Esra-Ceyda Ersoy ikilisine gönderme yapan Bahar Candan’a karşı ikiliden çok sert bir karşılık geldi. Cicişler olarak tanınan ve geçtiğimiz günlerde bir tecavüz iddiasıyla karakolluk olan ikili, Candan Kardeşler’e ait olduklarını öne sürdükleri bir videoyu sosyal medya hesaplarından paylaştı. Videoda Candan Kardeşler’in büyüğü Nihal Candan üzeri çıplak iki erkekle görülüyor.
Nihal Candan'ın erkeklerle çektiği şok videosu
Ciciş Kardeşler olarak tanınan Esra-Ceyda Ersoy ikilisi tam anlamıyla skandallar kraliçesi durumunda. İkili geçtiğimiz yıllarda katıldıkları bir galada filmin halkla ilişkiler çalışmalarını yürüten genç bir kadını tekme tokat dövmüştü. 2013 yılında Esra Ersoy, alkollü vaziyette başkasına ait ehliyetle araç kullanmasından dolayı aracını bağlamak isteyen trafik polisine saldırmış, ardından gözaltına alınmıştı. İki kardeş son olarak M.K adlı galericinin kendilerini tecavüz ettiğini ileri sürerek polise şikâyetçi olmuştu.

Bahar ve Nihal Candan ikilisi ise katıldıkları yarışma programında sergiledikleri tuhaf davranışlarla gündemden düşmek bilmiyor. Özellikle Bahar Candan, konuşma üslubu, ses tonu ve söylemleriyle ekran başındakileri hayretler içerisinde bırakıyor. Geçtiğimiz günlerde Eser Yenenler’in evinde Murat Boz’un da katıldığı bir partide yer alan ve Boz’un sevgilisi Aslı Enver’den ayrılmasının nedeni olarak gösterilen ikiliden Bahar Candan, “Ben o partiye dondurma yemek için gittim. Ben küçük bir kızım. Onlar benim ablamın bile ağabeyleri” demişti.

Candan ve Ersoy Kardeşler arasında başlayan kavgada Ersoylar’ın videolu paylaşım yapması büyük tepki çekti. Videoyu sosyal medyada izleyen çok sayıda kişi tepkisini yazdıkları mesajlarla gösterdi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yandex.Metrica