14 Mayıs 2016’da Neler Oldu – Günün Özeti

14 Mayıs 2016’da Neler Oldu – Günün Özeti

14 Mayıs 2016’da Neler Oldu – Günün Özeti

Yılın nikahı kıyıldı! – Sümeyye Erdoğan ve Selçuk Bayraktar Evlendi

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kızı Sümeyye Erdoğan ile Selçuk Bayraktar’ın nikahı, kalabalık bir davetli topluluğunun önünde kıyıldı. Geline evlilik cüzdanını 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül verdi. Davetliler nikahtan önce çiftin fotoğraflarından oluşan video gösterisini izledi, Sümeyye Erdoğan ve Selçuk Bayraktar konukların önüne Cem Karaca’nın “Bu Son Olsun” şarkısının müziği eşliğinde çıktı.

Meral Akşener’den suç duyurusu

Eski MHP milletvekili Akşener, Adalet Bakanı Bozdağ, Ankara Valisi Kılıçlar ve Ankara Emniyet Müdürü Karaaslan hakkında suç duyurusunda bulundu.

Dilekçede, Adalet Bakanı Bozdağ, Ankara Valisi Kılıçlar ve Ankara  Emniyet Müdürü  Karaaslan’ın, “kanuna aykırı emir vermek ve emri uygulatmak”  suretiyle görevlerini kötüye kullandıkları iddia edildi.

2016 Eurovision Şarkı Yarışması’nı Ukrayna kazandı

İsveç’in başkenti Stockholm’de bu yıl 61’incisi düzenlenen Eurovision Şarkı Yarışması’nı, “1944” adlı şarkısıyla Ukrayna’yı temsil eden Kırımlı Tatar sanatçı Jamala kazandı.

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu Ayvalık Cunda Adası’nda evlendi

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu, dün akşam Ayvalık Cunda Adası Ortunç otelde dünyaevine girdi. Yılın düğününe sanat dünyasından birçok isim katıldı.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
Yandex.Metrica